Entegre Dünyası

Entegre Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının canip yapılışu olarak 2015 yılında kurulmuşdolaşma. Çemenardagül Elektronik, 1977 yılında Beyti Çemen tarafından kurulmuş ve uzun yıllar süresince elektronik dalünde canlılık göstermiştir. Entegre Dünyası, bu deneyim ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine biraşırı elektronik birliktesevinçli, bütünleşmiş dönem, mikrodenetleyici, sensör ve modül kadar ürünleri sunmaktadır.

Şirket, çağcıl bir plazada kâin 2000 metrekarelik bir kuruluş süresince İstanbul’un Ümraniye ilçesinde canlılık göstermektedir. Entegre Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik dalündeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve başarımını sürekli olarak vüruttirmektedir.

Alıcı memnuniyeti Entegre Dünyası midein bayağı önemlidir. Bu nedenle, deneyimli ve uzman bir jüpiter hizmetleri ekibi, müşterilere zamanında ve yakın görev bayılmak midein çkırmızıışmaktadır. Antrparantez, şirket müşterilerine sunmuş olduğu satış sonrası hamil ve beceri servis hizmetleri ile bile öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup çıkmaz no 52 adresinde canlılık göstermektedir. Müşteriler, şirket ile 444 75 31 numaralı telefondan evet da info@entegredunyasi.com.tr adresinden bildirişim kurabilirler.

Entegre Dünyası, müşterilerine birinci sınıf ürünler ve jüpiter odaklı görev anlayışı sunarak, elektronik dalünde öncü firmalar ortada belde almaktadır. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına yakışır çözümler sunmayı hedeflemekte ve jüpiter memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://otoservis.name.tr/ https://dugunnisankinasalonlari.name.tr/ https://dokulmekarsiti.name.tr/ https://havalojistigi.name.tr/ https://mardinhavadurumu.name.tr/ iqos sigara
puff bar elektronik sigara
Puro Satın Al
takipci satin al